Зависнути: огляд українських виробників гамаків

Наближається літечко, й хочеться залишатися довше на вулиці, відчувати сонячне проміння на обличчі, й ловити вітамін D. Відпочити в холодку можна, встановивши у подвір’ї гамак, щоб як у дитинстві: засинати з книжкою у саду під звуки бджіл. А чи влаштувати похід з друзями й використовувати гамак для ночівлі під зорями. Для походів знадобляться особливо легкі й компактні гамачки, які ще й комплектуються москітними сітками.

Зробили добірку гамаків саме від українських виробників, щоб кожен зміг обрати для себе найвідповідніший «атрибут літа».

LELEKA

гамаки українських виробників лелека
Фото: Facebook LELEKA

Українська компанія, що працює з надлегкими матеріалами, а кожен гамак складається у невелику сумочку, що прикріплена до виробу.
Кольори варіюються від яскравого помаранчевого й салатового (лайм) до темно оливкового й фіолетового.

Справжнім хітом є надлегкий гамак «Elfy», його переваги: вага (гамак розміру M важить ~ 155 г без строп), установка, компактність й міцність. Тканина має найекологічнішу пропитку: C6 DWR й не втрачає своїх властивостей від довгого перебування на сонці. 

Гамак має екостропи з нейлону, що захищають кору дерев від пошкоджень.
В асортименті «LELEKA» також є аксесуари для гамаків, москітні сітки, сумки й наплічники.

Ціни: 2000-3695 грн.
Instagram: leleka.hammock

Berloga

українські виробники легких компактних гамаків Berloga
Фото: Instagram Berloga

Засновники компанії самі багато подорожують, то ж створюють свої гамаки з урахуванням усіх потреб людини, що використовує його, наприклад, перебуваючи в горах чи екстремальних умовах. Деякі моделі, як-от: «Skitalec» оснащені внутрішньою кишенею на блискавці, що вшита в центрі гамака, й москітною сіткою.

Серед асортименту гамаків є: одношарові, двошарові, куди можна помістити каремат, й тришарові, що йдуть в комплекті з сіткою. Всі мотузки, резинки, карабіни й кріплення додаються у комплектах гамаків.

Засновники Berloga шиють для ЗСУ пончо, котрі за словами захисників, здатні затримувати навіть деякі осколки від снарядів. А ще 20 % від продажу кожного товару компанія відправляє на потреби ЗСУ.

Ціни: 1100-3800 грн.
Instagram: berloga_magaz

TURBAT

легкі компактні гамаки українських брендів турбат
Фото: Instagram TURBAT

Компанія виготовляє туристичне спорядження й одяг: намети, спальники, «фліски», куртки й гамаки. Гамак Turbat Oasis 300 виготовлений з м’якого, дихаючого парашутного нейлону. В ньому можна сидіти вдвох. 

Довжина гамака: 3 метри, то ж високим людям це дозволить лежати в ньому з комфортом.
Гамак має велику кишеню для книги, снеків та окрему кишеню для напоїв. Швидко складається у спеціальну сумку.

Ціни: 955-1315 грн. 
Instagram: turbat.ua

Chuhaister hammock

ультралегкі гамаки українського виробництва чугайстер
Фото: Instagram Chuhaister hammock

Гамаки від Чугайстра мають розмір і вагу півлітрової пляшки, а з чохлом-бананкою їх можна носити на поясі. Серед кольорів є яскраві й темні, а стропи розроблені таким чином, щоб захистити кору дерев від пошкоджень.

Гамаки представлені у трьох серіях: Lite (швидко висихає, пропускає воду), Hard та Strong.
«Lite» — легкі гамаки для подорожей чи відпочинку в лісі. Серія «Hard» розроблена для пікніків і приватних будинків, гамаки виготовлені з тканини, що трохи тягнеться (але довше висихає).

Якщо не потрібно нести гамак далеко, обирай Hard! А ще гамак «Hard» утримує тепло та ідеально підійде як гойдалка для дітей. Серія «Strong» має в складі тканини армовані нитки, витримує середнє вагове навантаження, але дуже швидко висихає, що зручно у поході. Детальніше про відмінності гамаків дивись тут

Якщо замовити одразу два товари, доставка буде безкоштовною.

Ціни: 620-870 грн. 
Instagram: chuhaister_com

Lightness

компактні гамаки українського виробництва
Фото: Instagram Lightness

Компанія виробляє гамаки з 2016 року, основні матеріали, що використовуються: нейлон, поліестер і так званий «оксфорд», що має водонепроникні властивості. Серед гамаків виробника виділяється три серії: «Nylon Pro» (фаворит ринку), «Waterproof» та «Easy».

«Waterproof» витримує великі навантаження, — 300 кг, не пропускає повітря й відштовхує воду, що важливо в походах, коли дощитиме, а вночі буде прохолодно. Серія гамаків «Easy» виконана з тканини, яка виготовлена з вторсировини.

Ціни: 670-770 грн. 
Instagram: gamak.lightness

Levitate

компактні гамаки українського виробництва Levitate
Фото: Instagram Levitate

Це один з перших виробників гамаків в Україні, що використовує для виготовлення продукції перероблені матеріали. Серед асортименту виділяють три колекції: «Air», «Ocean» та «Ultralight». Кольори матеріалів неймовірно яскраві!

«Air» виготовлені з парашутного нейлону, міцного й «дихаючого». Завдяки «помірній динаміці» тканини гамак підлаштовується під контури тіла. А ось серія «Ocean» виготовлена з океанічного пластику (75D Ocean RPET), що робить його ще й «екофрендлі».

Серія «Ultralight» — ультралегкі гамаки (вага 285 г у повній комплектації). В комплекті: корозахист, карабіни й система регулювання Dyneema whoopie sling.

Ще компанія розробла великий шестикутний тент, яким можна накривати гамак, ховаючись навіть від косого дощу.

Ціни: 750-1630 грн.
Instagram: hammock_levitate

Gnizdohammock

ультралегкі гамаки для відпочинку українського виробника Gnizdohammock
Фото: Instagram Gnizdohammock

Компанія працює з 2018 року, в асортименті представлені гамаки, що мають три функції: підстилка, гамак і тент, а тканина Rip-stop, з якої виготовлені усі моделі, зовсім не пропускає воду.
Борти гамаків підсилені ремінною тасьмою. По кутах гамака розташовані петлі, і це дозволяє використовувати його як тент.

До виробу в комплекті йде компресійний мішок, за допомогою якого гамачок можна чіпляти на кермо велосипеда або рюкзак. Параметри в розгорнутому стані 2,8 х 1,4 метри, а довжина стропів — 7 метрів. Максимальне навантаження — 300 кг, що дозволяє сидіти в гамаку навіть вдвох. 

З продажу кожного гамака «Гніздо» відправляє 100 гривень нашим захисникам та захисницям.

Ціна: 899 грн.
Instagram: gnizdohammock

NEVAGOMI

українські виробники гамаків для походів та відпочинку NEVAGOMI
Фото: Instagram NEVAGOMI

Гамаки, що виготовляються у Львові з використанням ультралегких матеріалів.
Гамаки можна використовувати як влітку, так і зимою. Також гамак розкладається в тент розмірами 3 х 1.5 метри (по кутах пришиті спеціальні кріплення для розтяжок). 

Тканина має водонепроникну мембрану, оброблена водовідштовхуючою речовиною.
На товари є гарантія на 30 днів з дати покупки, також на 1 рік часу надають ремонт гамака (у випадку механічного пошкодження).

Ціна: 700 грн.
Instagram: nevagomi

Shavahamak

маленькі гамаки для походів трекінгу відпочинку кемпінгу Shavahamak
Фото: Instagram Shavahamak

Серед асортименту Івано-Франківської компанії «Shavahamak» налічується шість моделей гамаків, котрі мають різні характеристики, кольори й функції. Наприклад, модель RainBow особливо подобається дітям через свою яскравість. Матеріал гамака: Nylon Rip-Stop довго зберігає колір й витримує велике навантаження. При випадковому проколі гамак не порветься. А для підвісу гамака використовується нейлоновий трос Paracord, який відрізняється своєю стійкістю до високих навантажень (350 кг) й розривів.

Ціни: 700-1400 грн.
Instagram: shavahamak

Veloturist hammock

українські бренди виробники гамаків Veloturist hammock
Фото: Instagram Veloturist hammock

Київська майстерня з пошиття «Veloturist hammock» має широкий асортимент туристичних гамаків та аксесуарів, що знадобляться у походах. Є трекінгові, кемпінгові, й так звані «сімейні» моделі. Колір виробів можна обирати до смаку.

Гамак «Кемпінг Ультра Міні» розрахований на одну людину, виконаний з нейлону щільністю 30 г/м2, всесезонний. У комплект гамака входять також чохол та стропи.

А ще є гамак-крісло «Лінивець», котрий можна підвішувати як у походах, так і в міських парках (довжина гамака-крісла 235 см, ширина: 130 см, рекомендоване навантаження: 150 кг).
Серед продукції також знайдеш різноманітні утеплювачі й тенти для гамаків.

Ціни: 30-130 USD
Instagram: hammockveloturist

Stalker-wood

вело гамаки для походів Stalker-wood
Фото: Instagram Stalker-wood

Невелике виробництво в Києві, що виготовляє кожну модель, враховуючи індивідуальні побажання туриста. Використовують тканини: омні-хіт, нейлон, ріп стоп (армовані нитки), оксфорд.
Виробники стверджують, що для ночівлі на природі гамак є кращим, оскільки, не підтоплюється, на відміну від намету.

Модель гамака-палатки «Skaut» не має аналогів у світі, а її особливістю є наявність трьох шарів тканини, два з яких виконують функцію підстилки в гамаку (низу), а третій — москітна сітка з елементами тенту. Тканина має водозахисну плівку. Стропами слугують міцні мотузки, що витримують до 650 кг.

А модель гамака: «Voyager» є найдорожчою, має великий вибір змінних верхніх частин, що йдуть у комплекті: москітна сітка, комбінована москітна сітка (що закриває по краях голову та ноги туриста) й покрівля-тент для ночівлі, що захищає від вітру й грибного дощу.
Під кожен гамак пропонується тент.

Ціни: 1000-4800 грн.
Instagram: hammocks.stalkerwood

SevenGear

легкі гамаки для трекінгу SevenGear
Фото: Facebook SevenGear

Виробник товарів для спорту та відпочинку також пропонує оригінальні гамаки легкої ваги, оснащені москітними сітками.

Гамак «U.L.» (ultra lite) у повній комплектації важить 520 г, є полегшеною версією гамака «G.T.» (grand tourism) й укомплектований москітною сіткою на блискавці. Гамак має одношарову конструкцію, а москітна сітка захищає від комах і додає пару градусів комфортної температури до спальної системи та пом’якшує пориви вітру. Гамак має підвісну кишеню всередині.
Додаткову інформацію про товари дивись тут.

Ціни: 2270-2950 грн.
Facebook