В додатку Viveo Health можна отримати безплатні консультації лікарів

Українці можуть отримати безоплатну медичну консультацію з ліцензованими лікарями через аудіо, відеозв’язок або чат з ними додатку Viveo Health.

Через додаток можна отримати послуги педіатрів (наприклад, при проблемах у дітей з диханням, шлунковими розладами і т.д.), терапевтів (наприклад, при рвоті, кашлі, головних болях і т.д.), ортопедів (наприклад, при болях в суглобах чи м’язах), психологів, гінекологів, урологів, дерматологів, отоларингологів та інших фахівців.

Запис на онлайн-консультації з лікарями триває щодня 24/7. У додатку залишається відеозапис розмови з лікарем або переписка з ним в чаті, лікар заводить медичну карту пацієнта в електронному вигляді і веде його допоки пацієнт потребуватиме медичної допомоги.   

Така послуга стала можливою для українців завдяки глобальній ініціативі неурядової громадської організації Viveo Health, підтримана Фондом ViveoCares та пожертвами людей зі всього світу. Фонд оплачує послуги українських лікарів, які приєдналися до Viveo Health, оскільки не можуть наразі працювати (стали біженцями, втратили місце роботи або стали лікарями-волонтерами). 

Доступ до лікаря можна отримати у 3 кроки:

  1. Завантажити додаток Viveo Health (в Google Play або Play Mаркет).

Для iOS: https://apps.apple.com/ee/app/viveo-healthcare-services/id1513209304
Для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viveohealth.viveo_mobile

  1. Зареєструватись і знайти лікаря, відфільтрувавши за потрібною спеціалізацією.
  2. Записатись на консультацію та приєднатися до консультацій у призначений час.

Працівники Viveo Health перевіряють лікарів, зокрема, наявність у них дійсної ліцензії. Пацієнти можуть залишити відгук і оцінити лікаря – якщо буде негативний відгук, то його розглядають. Пацієнтам Viveo Health гарантується конфіденційність. Додаток не доступний для завантаження в Росії. Послуга не передбачає надання термінової медичної допомоги. В екстреній ситуації медики рекомендують звернутись до найближчого медичного закладу.