У Львові відкрився Центр інтелектуального мистецтва

16 лютого в Центрі “Меркурій” представили перший проєкт “Ретроспектива інтелектуального мистецтва України”.

Виставка зібрала понад 400 робіт українських митців та мисткинь, створених від початку XX століття і до сьогодні, пише Zaxid.net.

Експозицію розділено на 5 періодів: мистецтво індивіда, мистецтво прогресу, мистецтво моральної опозиції, мистецтво цинічного дискурсу та мистецтво дієвих інтелектуалів. На виставці представлено твори Якова Гніздовського, Марії Примаченко, Карла Звіринського, Євгена Лисика, Алли Горської, Федора Тетянича, Костянтина Зоркіна, Сергія Якуніна та інших митців.

Центр інтелектуального мистецтва, площею понад 1 тис. кв. м, знаходиться за адресою Міцкевича, 10, Львів. Графік роботи: вівторок – п’ятниця: 11:00 – 20:00, субота – неділя: 12:00 – 21:00, понеділок – вихідний.

Ціни на квитки:

  • Благодійний повний квиток – 400 грн. Відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах Центру. Частину коштів передадуть до реабілітаційного центру Unbroken.
  • Благодійний виставковий квиток – 200 грн. Відвідування всіх 2-х виставкових залів на одному поверсі Центру. Частину коштів передадуть до реабілітаційного центру Unbroken.
  • Повний квиток – 300 грн. Відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах Центру.
  • Виставковий квиток – 150 грн. Відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі Центру.

Для пенсіонерів та людей з інвалідністю передбачена знижка 50%. Безплатний вхід для військових, ветеранів та дітей до 14 років. Квитки можна придбати у Центрі або на сайті.

У ціну квитка входить відвідування виставкових залів центру, розмова з медіаторкою, яка розповість вам про експозицію та допоможе зрозуміти приховані сенси творів, а також кава.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.