У Києві відкривають музей ретроавтомобілів

20 квітня відчиняє свої двері єдиний у Києві унікальний музей ретро-техніки “Колеса Історії”.

Відвідувачі зможуть побачити понад 100 автомобілів та мотоциклів, кожен з яких має свою дивовижну історію, повідомили в пресслужбі музею.

Унікальність музею полягає у тому, що всі експонати “живі” та перебувають у стані “на ходу”. Одна частина експонатів — ідеально збережена, друга знаходиться у повністю оригінальному стані з деякими відбитками часу та тягот експлуатації, а третя — ретельно відреставрована.

Окрім техніки, у музеї зберігатимуться різноманітні артефакти, які допоможуть поглибитись в атмосферу минулих епох. Серед них — радіоприймачі та магнітофони, старовинні патефони та телевізори, більшість з яких у робочому стані.

На території музею працює кав’ярня та сувенірна крамниця, де можна придбати дитячі іграшки та моделі автівок. Також відвідувачам пропонують унікальну можливість провести корпоративні заходи, презентації чи конференції в атмосфері ретро-музею. 

Музей “Колеса Історії” знаходиться у Києві за адресою вул. Малинська, 1. Відкритий для відвідувачів з п’ятниці по неділю, з 10:00 до 17:00. Придбати квитки можна на сайті музею або безпосередньо на місці. Вартість входу – 200 грн для дорослих, 150 грн — пільговий. Безкоштовний вхід: ветерани, учасники бойових дій інваліди 1-ї та 2-ї групи, діти до 6 років.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.