Харківський вокзал став більш інклюзивним

На залізничному вокзалі Харкова відкрито сучасний зал очікування для осіб з інвалідністю та оновлені вбиральні.

Попри постійні російські ракетні атаки на Харків”, “Укрзалізниця” продовжує впроваджувати нові сервіси та робити залізничний вокзал міста кращим, зазначили в пресслужбі “УЗ”.

Зал знаходиться ліворуч у центральному холі вокзалу, поруч із черговим та довідковим бюро. Він облаштований новими меблями, кондиціонерами та іншими зручностями. Також тут є місця для встановлення крісел колісних. За відсутності електропостачання передбачено застосування альтернативного джерела живлення.

Нова вбиральня адаптована для людей з інвалідністю та є безкоштовною для всіх пасажирів.

В укритті вокзалу, яке знаходиться на цокольному поверсі головного залу, відкрито кімнату для відпочинку пасажирів з дітьми. Вона обладнана меблями, столом для сповивання дитини, кріслом для годування. Також тут встановлені стійки для підзарядки гаджетів.

Центральний залізничний вокзал у Києві також працює над інклюзивністю. Минулого року тут почали роботу нові ліфти, які спрощують доступ з Південного вокзалу до 1-го перону, який є ключовим для найпопулярніших поїздів. У 2024 році планується встановити ще декілька ескалаторів та ліфтів для безбарʼєрного доступу до інших платформ.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.