Працівника німецького музею звільнили за те, що він повісив власну картину в галереї

Мюнхенський художній музей Pinakothek der Moderne звільнив технічного працівника, який непомітно повісив власну картину в галереї сучасного мистецтва.

Полотно, розміром 60 на 120 см, чоловік повісив на порожній стіні в коридорі на першому поверсі східного крила музею, використавши свій пропуск до галереї поза робочим часом, пише The Guardian.

Картину виявили працівники музею одразу після відкриття галереї 23 лютого, але вирішили залишити її висіти протягом дня та зняли вже після закриття о 18:00. Музей відмовився коментувати сюжет чи стиль картини, аби уникнути схожих інцидентів у майбутньому. Однак адміністрація повідомила, що не отримувала позитивних відгуків щодо картини від відвідувачів.

Працівника звільнили та заборонили відвідувати музей. Поліція розслідує інцидент як дрібне правопорушення, оскільки для розміщення картини чоловік нібито просвердлив два отвори в стіні галереї, що є умисною шкодою власності.

Представник музею розповів, що зловмисник вважає себе справжнім художником і, швидше за все, працював у групі монтажників музею, щоб підтримати своє справжнє покликання.

Музей Pinakothek der Moderne у Мюнхені відомий своєю колекцією з понад 20 тис. творів мистецтва XX-XXI століть, серед яких роботи Пабло Пікассо, Макса Бекманна та Пауля Клее.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.