Де це: озеро у формі кита з островом посередині

В рамках нашої нової рубрики коротких заміток “Де це” розповідаємо про цікаві та маловідомі місця України. Перша замітка про невелике озеро на Житомирщині, що має форму кита, через що отримало народну назву озеро-кит.

озеро у формі кита з островом житомирська область
Фото: Alexander Olishchuk 

Озеро-кит знаходиться за три кілометри від села Левків, це зовсім недалеко від Житомира – 18 км, тож можна доїхати навіть на велосипеді. Посеред озера – невеличкий острівець, до якого веде дерев’яний місток. Цікава локація для фото, нічим не гірша за популярний будинок рибалки, що також знаходиться в Житомирській області. Якщо ти їдеш з Києва, це місце можна включити в маршрут Житомирщиною.

Поряд з озером є мінімальна інфраструктура у вигляді критих альтанок для пікніка, мангалу та гойдалки. Навкруги сосновий ліс.

Координати озера на Google Maps.

Озеро-кит не дуже популярна локація, тут поки що немає натовпів туристів та гір сміття. Сподіваємось, що відвідавши це місце, ти залишиш його в такому ж чистому вигляді.

озеро кит в житомирській області
Фото: Alexander Olishchuk 
озеро з островом в житомирській області левків
Фото: Alexander Olishchuk 

Більше цікавих локацій поблизу Житомира шукай в нашій добірці. Також на нашій карті цікавих місць ти можеш знайти більше ідей для подорожей.