У Києві 24 лютого відкриється виставка присвячена “Азовсталі”

 У Національному музеї історії України відкриється виставка “Азовсталь: нові сенси” про один із найпотужніших символів героїзму та незламності російсько-української війни.

Найважливішими на цій виставці є набуті за час повномасштабного вторгнення нові сенси – “Азовсталь” як твердиня незламного українського духу й героїзму, пишуть організатори події.

“Азовсталь” пережив маховик сталінських репресій та руйнацію під час Другої світової війни. Після здобуття незалежності України, тут виготовили плити нового саркофагу для ЧАЕС та матеріали, з яких побудували Скляний міст в Києві. Частина експозиції розповідає про історію підприємства — від заснування до сьогодення.

Після повномасштабного вторгнення росії, одні з найзапекліших боїв відбулись у Маріуполі. Територія заводу “Азовсталь” стала фортецею для українських воїнів. Понад два місяці, перебуваючи у повному оточенні, українські бійці чинили запеклий опір російським окупантам. Виставка буде присвячена новим сенсам “Азовсталі” через слова, речі та спогади захисників, а також пронизливі світлини бійця полку “Азов” Дмитра Козацького “Ореста”.

Відкриття експозиції заплановане на 24 лютого о 15:00. Виставка працюватиме щодня, з 10:00 до 18:00, каса музею до 17:00. Вхід – 90 грн, пільговий квиток – 50 грн. Адреса: вул. Володимирська, 2.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.
infobus.eu  – автобусні квитки з України в Європу та по Європі.
tickets.ua – залізничні та автобусні квитки по Україні та Європі, моніторинг наявності залізничних квитків