SkyUp: реєстрація на рейс, норми багажу та інші правила авіакомпанії

Українська авіакомпанія SkyUp виконує чартерні та регулярні рейси по лоукост-моделі з 2018 року. Основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа, а також внутрішні рейси по Україні з Києва, Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя. Ознайомитися з маршрутною картою авіакомпанії можна за посиланням.

skyup промокод реєстрація на рейс онлайн

Де купувати квитки на рейси SkyUp

Забронювати квитки на авіарейси SkyUp можна на сайті авіакомпанії skyup.aero. Також придбати квиток на рейси SkyUp можна за допомогою мета пошуковиків Kiwi.com або Skyscanner.ua.

Знижки на квитки та промокоди SkyUp

Авіакомпанія SkyUp регулярно проводить розпродажі авіа. Так по Україні можна придбати квитки від 458 грн в один бік, на маршрут за кордон від €34 в один бік. Промокоди SkyUp, знижки та акції авіакомпанії можна відслідковувати підписавшись на Telegram або Viber Ветер дует.

Також актуальні акції та розпродажі авіакомпанії SkyUp ви знайдете в розділі Халява радар.

Реєстрація на рейси SkyUp та check in

Реєстрація (check in) на рейси авіакомпанії SkyUp доступна онлайн та в аеропорті. Онлайн-реєстрація доступна для вильотів з усіх аеропортів України, звідки виконуються рейси SkyUp: з Києва, Запоріжжя, Львова, Харкова, Одеси та Херсона.Зверніть увагу, що онлайн-реєстрація доступна для подорожей до України поки що лише для вильотів з Шарм-ель-Шейха, Хургади, Тель-Авіва, Неаполя, Тирани, Ларнаки, Тивата, Антальї, Стамбула, Дубая.

Онлайн-реєстрація стає доступною в особистому кабінеті за 48 годин до вильоту вашого рейсу. Закривається послуга за 3 годин до вильоту.

Реєстрація в аеропорту безкоштовна, але незабаром в аеропортах, на вильоті з яких доступна онлайн-реєстрація, за неї стягуватиметься плата. На внутрішніх рейсах послуга реєстрації в аеропорту будет платною з 1 вересня 2020 року, на міжнародних — з 1 жовтня 2020. Вартість послуги становитиме 21 долар в національній валюті країни вильоту по курсу на день оплати.

Оплата за реєстрацію в аеропорту стосується лише регулярних рейсів. Для пасажирів чартерних рейсів реєстрація в аеропорту буде безкоштовною.

Для реєстрації на рейси SkyUp в аеропорті потрібно знайти стійку реєстрації або спеціальний термінал (кіоск). Якщо ви подорожуєте лише з ручною поклажею, після самостійної реєстрації можна пройти далі до перевірки безпеки та митного контролю, якщо у вас є зареєстрований багаж – потрібно звернутися на стійку SkyUp. Реєстрація пасажирів та оформлення багажу на рейси в аеропорту закінчуються не раніше ніж за 40 хвилин до часу відправлення рейсу за розкладом.

Регистрация на рейс SkyUp в аеропорту скайап реєстрація
Автомати для самостійної реєстрації на рейс SkyUp в аеропорті

Зміни або повернення квитків SkyUp

В залежності від типу тарифу ви можете змінити своє бронювання або повернути квиток SkyUp. Найдешевший тариф “Basic” не передбачає зміни дат вильоту та повернення коштів за скасований квиток.  В тарифі “Standard” змінити дату вильоту на рейси авіакомпанії SkyUp можна зі штрафом $50. На сайті авіакомпанії пояснюється, що для цього потрібно повернути квиток, з якого буде утримано $50 та забронювати новий квиток. Повернення квитка в тарифі “Standard” також неможливе.  Безкоштовно змінити дату вильоту дає можливість тариф “Flex”, також квиток можна повернути зі штрафом $50. Правила повернення квитків SkyUp.

Нормы багажа авиакомпании SKyUP реєстрація на рейс скайп ап онлайн в аеропорті вартість чекін

Затримка рейсів SkyUp та компенсація

При затримці рейсу більш, ніж на 2 години та при скасуванні рейсу, пасажири авіакомпанії SkyUp мають право на грошову компенсацію згідно з постановою ЄС, а також у деяких випадках на новий квиток, харчування в аеропорті, готель в місті затримки рейсу, безкоштовний трансфер. 

  • 250 – для рейсів дальністю до 1500 кілометрів;
  • €400 – для рейсів дальністю від 1500 до 3500 кілометрів;
  • €600 – для рейсів дальністю понад 3500 кілометрів

Розмір компенсації залежить від умов скасування рейсу та дальності перельоту. Правила авіакомпанії SkyUp щодо компенсації.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Розміри та норми багажу та ручної поклажі SkyUp в літаку

скай ап sky up багаж ручна поклажа онлайн реєстрація чекін на внутрішній рейс

Як і більшість лоукост компаній, SkyUp пропонує за мінімальною вартістю квитки лише з ручною поклажею. Окрім рюкзака чи сумки, до ручної поклажі додатково можна взяти папку для паперу, верхній одяг, парасольку або палицю, книгу чи журнал, харчування для дитини в дорогу, дитячу дорожню люльку чи візок.

🎒 Ручна поклажа SkyUp:
Розміри – 55х40х20 см
Вага – до 7 кг
Вартість – безкоштовно

🧳 Зареєстрований багаж:
Вага – до 23 кг
Вартість – безкоштовно в тарифах Standard, Flex, додатковий багаж 23 кг – €25, 32 кг – €40

⚽️ Спортивне спорядження:
Розміри – сума вимірів не більше 300 см
Вага – до 23 кг
Вартість – €25

🎸 Музичні інструменти:
В межах ручної поклажі – безкоштовно
Великогабаритні – €25

👶 Багаж та ручна поклажа для дітей та немовлят
Для немовлят можна перевести безкоштовно багаж вагою до 10 кг при тарифі Standard, Flex
Для дітей від 2 років згідно з нормами багажу
Дитячі візочки та люльки: для немовлят – безкоштовно, для дітей від 2 років – за вартістю окремого місця багажу

Як подорожувати лише з ручною поклажею

Поради та лайфхаки

Втрачений або пошкоджений багаж

Згідно з правилами авіакомпанії SkyUp, у разі втрати чи пошкодження багажу ви також можете розраховувати на компенсацію. Якщо ваш багаж або його частина не знайшлися впродовж 21 дня, SkyUp компенсує $20 за кожен кілограм багажу. В разі затримки багажу (за умови, що місце затримки відрізняється від місця проживання, ви можете розраховувати на виплату $50.

Детальніше про багажну політику авіакомпанії

Додаткові послуги авіакомпанії SkyUp

регистрация на рейс skyup оналайн в аеропорту

Як і інші лоукости, SkyUp пропонує пасажирам самостійно обрати додаткові платні послуги. Так вибір місця на рейсах  SkyUp коштує від €3 (1 ряд та аварійні ряди – €15, з 2 по 3 ряд – €10, з 4 по аварійний – €5, решта – €3). 

Надання прохолодних напоїв є обов’язковою безкоштовною послугою. На кожну годину польоту мінімальна норма надання прохолодних напоїв становить 100 мл та в разі відсутності харчування – 150 мл на годину польоту. 

Гаряче харчування надається на борту повітряного судна згідно з встановленими умовами договору між туроператором і авіаперевізником. 

Плата за послугу перевезення тварин становить €40 для маленьких тварин до 7 кг з кліткою, яка не перевищує розмірів ручної поклажі. За велику тварину доведеться заплатити €80.

Популярні рейси SkyUp

Останні новини та розпродажі авіа SkyUp