Дружбівський кар’єр продали за ціною однокімнатної квартири

Приватизація Дружбівського кар’єру на Житомирщині обурила місцевих жителів, адже локація вже стала улюбленим місцем відпочинку та фотосесій.

На аукціоні з продажу державного підприємства “Дружбівський кар’єр нерудних копалин “Кварц” в смт Дружба на Житомирщині перемогла компанія зі статутним капіталом одна тисяча гривень, пише Житомир.info.

Дружбівський кар’єр оцінили у 2 млн 800 тис. грн. Це вартість однокімнатної квартири в Києві. Однак новий власник отримав 24 будівлі та 132 га землі.

Переможцем стала ТОВ “Імуногенетика” зі статутним капіталом 1 тис. грн. Компанія зареєстрована у Броварах у 2019 році. Власниками є громадянин Ізраїлю Цацкін Георгій та прописаний в Броварах Коваль Дмитро.

Дружбівський кар’єр нерудних копалин “Кварц” заснували в 1948 році для забезпечення військової промисловості будівельними матеріалами. Біля кар’єру розташовується практично зруйнований завод, де переробляли граніт на щебінь. Наразі кар’єр затоплений та є прекрасним місцем для відпочинку. Вода тут має унікальний колір, за що кар’єр називають “Житомирські Мальдіви”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук