Туристів попереджають про аномальну спеку в Європі цього літа

Вчені вважають, що літо поб’є багато температурних рекордів.

Минулого літа температура по всій Європі була настільки високою, що в результаті в багатьох країнах масово виникали лісові пожежі. Експерти прогнозують, що це літо буде ще спекотнішим, пише Delfi.

Цьогорічна зима також запам’яталась високими температурами. Наприклад, Франція закінчила 2022 рік з найвищою температурою за останні 25 років, а частина гірськолижних курортів Швейцарії змушена була закритись достроково. Через суху зиму постраждала і Венеція — там пересохли канали. Температурні рекорди зафіксували у Білорусі, Чехії, Данії, Німеччині, Латвії, Литві, Польщі, Нідерландах та інших європейських країнах.

Літо 2022 року запам’яталося Північній та Західній Європі надзвичайно високими температурами. Це зробило життя вкрай некомфортним – як для місцевих жителів, так і для туристів. Наслідки аномальної спеки призвели до людських жертв, а багато країн зіткнулися із посухою, лісовими пожежами та неврожаями.

Вчені вважають, що це літо також буде аномально спекотним. Частково, це пов’язано з тим, що трирічне охолодження поверхні Атлантичного океану, відоме як Ла-Нінья, добігає кінця. Також це пов’язано із викидами парникових газів, які сприяють підвищенню температури.

Мандрівникам, які планують відпочинок в Європі, потрібно ретельно готуватись та слідкувати за погодою. В сильну спеку багато європейських міст можуть запровадити обмеження, басейни та фонтани можуть бути без води, а доступ до озер та річок — обмежать. Також спека може спричинити підвищення вартості напоїв та морозива, а також на здорожчання сувенірної продукції, виробництво якої залежить від погодних умов.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.