У Венеції пересохли канали через аномальну погоду

Венеціанські канали майже пересохли через відпливи та відсутність дощу.

Венеція, яка зазвичай страждає від повеней, цього разу зіткнулась з новою проблемою посухи. Деякі канали міста настільки обміліли, що по них не можуть проплисти гондоли та водні таксі. Рівень води знизився майже на пів метра. Причиною називають сукупність факторів — відсутність дощів, високий атмосферний тиск, відливи та морські течії, повідомляє The Guardian.

Фото: Manuel Silvestri/Reuters
Фото: Manuel Silvestri/Reuters

Екологи заявляють, що італійські річки та озера страждають від серйозної нестачі води. Найбільша річка країни По, яка протікає від Альп до Адріатики, має на 61% менше води, ніж зазвичай у цю пору року. Також рекордно впав рівень води на озері Гарда, що на півночі Італії. До невеликого острова Сан-Бьяджо, що знаходиться посеред озера, тепер можна дістатись пішки.

У липні минулого року Італія постраждала від найсильнішої посухи за останні 70 років та оголосила надзвичайний стан у регіонах вздовж річки По, на які припадає третина сільського господарства країни. Дефіцит води складав майже 500 мм.

Впродовж останніх двох тижнів у західній Європі вирує антициклон, який приніс помірні температури, що характерні для кінця весни. Водночас синоптики прогнозують, що найближчими днями в Альпах все ж таки випадуть довгоочікувані опади та сніг.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.