Європейські гірськолижні курорти закриваються через аномальне потепління

Незвичайно теплі умови та рідкісні снігопади змусили достроково закритись деякі гірськолижні курорти в Європі.

За даними синоптиків, температура у Франції наприкінці року була найтеплішою за останніх 25 років. Подібна картина була у Швейцарії, де на Новий Рік було зафіксовано рекордну температуру 18,1°C. Температурні рекорди також зафіксували в низці європейських країнах, пише Sky News.

Північні Альпи та французькі Піренеї особливо постраждали через аномальну температуру, тому деякі курорти були змушені закритись, поки ситуація не покращиться. Одним з таких курортів став Axe 3 Domaines поблизу кордону Франції з Андоррою, який пропрацював лише декілька тижнів. Швейцарський курорт Сплуген-Тамбо, попри базову висоту 1480 м, також заявив, що закривається “до подальшого повідомлення”.

Водночас швейцарський Адельбоден, який приймає етап Кубка світу з лижних перегонів, цього року має провести перегони на 100% штучному снігу.

Сніг все ще залишається на південних Альпах та схилах понад 2200 м, але лижникам та сноубордистам доведеться високо підійматись. Однак багато курортів на нижчій висоті можуть обмежити роботу цього року.

Читати також: Як працюватимуть гірськолижні курорти України цього року

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі