Названо найдешевші європейські міста для сіті-брейку

Столиця Греція визнана найдешевшим містом Європи для короткострокового міського відпочину.

Відповідне дослідження провела британська фірма Post Office Travel Money, пише The Guardian. У дослідженні брали участь 20 популярних туристичних міст Європи.

Вартість сіті-брейку в Афінах для пари, включно з проживанням дві ночі в готелі, харчуванням, культурно-розважальною програмою та проїздом, оцінюється приблизно у €240. На другому місці Лісабон – €252. Автори дослідження відзначають, що цього року ціни в грецькій столиці впали на 15% у порівнянні з минулим роком, а в Лісабоні ціни навпаки зросли на 21%.

Далі йдуть східноєвропейські напрямки — Краків (€253), Рига (€254) та Будапешт (€255), які завжди вважались найдешевшими містами для сіті-брейку.

Водночас шість з проаналізованих міст виявились більш ніж у два рази дорожчими за Афіни. Це Стокгольм (€486), Париж (€489), Дублін (€504), Копенгаген (€527), Венеція (€528) і Амстердам (€685).

Автори дослідження відзначають зростання цін на житло для туристів у 2022 році по всій Європі. Це пов’язано зі зростанням кількості мандрівників після пандемії коронавірусу.

Читати також: Рейтинг найкращих місць для подорожей у 2022 році

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.