Мікроподорожі: куди поїхати недалеко від Києва

Щоб побачити щось цікаве не обов’язково їхати далеко та на довгий період. Безліч цікавих місць знаходиться в межах Києва або неподалік. Ми зібрали ідей подорожей куди поїхати недалеко від Києва. В усі місця можна потрапити громадським транспортом, велосипедом або автомобілем. Якщо немає власного автомобіля, можна орендувати від 400 грн/доба.

Дізнавайтесь більше про цікаві місця України, підписуйтесь на наш Telegram канал або Viber групу.

Українка

Куди поїхати недалеко від києва украінка якдоїхати

Що подивитися та чим зайнятися в Українці: Ознайомлення з Українкою можна почати з відвідування Дівич-Гори, звідки відкривається вид на місто та Дніпро. В самому місті радимо прогулятися по набережній та відвідати міський пляж. Прямо там можна орендувати яхту або човен та прогулятися Дніпром або відвідати сусідні острови. Відвідування Українки можна поєднати в маршруті Українка-Трипілля-Халеп’я-Витачів. До речі, ми детально описали цей маршрут ось тут.

Як доїхати до Українки:
Автомобілем або велосипедом по Столичному шосе або трасі Н01.
Громадським транспортом: автобусом №313 або маршрутним таксі з автостації “Видубичі

Трипілля

Куди поїхати недалеко від києва трипілля музей якдоїхати

Що подивитися в Трипіллі. Саме цьому одноіменному селі 120 років тому Вікентій Хвойка вияви поселення трипільської культури, що датувалося 5 віком до н.е. Тож головною принадою Трипілля є археологічні знахідки, що зібрані одразу у двох музеях – приватному “Аратта” та Київському обласному археологічному музеї. Приватний музей знаходиться прямо на набережній, тож після історичного екскурсу, можна прогулятися вздовж водички.

Як доїхати до Трипілля з Києва:
Автомобілем або велосипедом по Столичному шосе або трасі Н01.
Громадським транспортом: автобусом Київ-Ржищів або Київ-Канів з автостації “Видубичі; приміською електричкою з центрального залізничного вокзалу Києва (платформа приміських потягів).

Витачів

куди поїхати біля києва витачів як доїхати

Околиці села Витачів – хороше місце для пікніка або прогулянки з видами на Дніпро. Це місце з давньою історією, що сягає 4-5 сторіччя нашої ери. На згадку про це тут частково збереглися древні вали, а гора Краснуха – це рукотворний курган. В самому селі збереглася дерев’яна церква 1853 року. А от капличка, яку можна побачити на пагорбі – це реконструкція 1991 року. До речі, проєкт каплички взятий з ескізу Тараса Шевченка. Того ж року був побудований млин. А от дерев’яна хата – це вже сучасні декорації до фільму “Поводир”. Біля входу на гору Краснуху є безкоштовне місце для парковки та кілька столиків.

Як доїхати до Витачева з Києва:
На автомобілі або велосипеді по Столичному шосе або трасі Н01
Автобусом з автостанції “Видубичі” в напрямку Київ-Ржищів, Київ-Стайки, Київ-Канів.

Читайте також: Цікаві місця України, які вас вразять

Халеп’є

Куди поїхати недалеко від Києва Халеп'є

Спершу може здатися, що ловити в цьому маленькому селі немає чого. Проте саме звідси відкриваються неймовірні краєвиди на Дніпро. Також тут є невелике озеро, де можна зупинитися на перекус або порибалити. Радимо включити це місце в маршрут до Українки або Витачова.

Як доїхати до Халеп’я з Києва:
На автомобілі або велосипеді по Столичному шосе або трасі Н01
Автобусом з автостанції “Видубичі” в напрямку Київ-Ржищів, Київ-Стайки, Київ-Канів.

Китаїв

китаївська пустинь китаїв як доїхати

Насправді, це в Києві, але мало хто знає про це чудове місце. Тут можна прогулятися Голосіївським лісом та майже безлюдними стежками вздовж озер. Китаївська пустинь також відома своїми печерами, які є залишками печерного монастиря 14 сторіччя.

Як доїхати до Китаївської пустині:
Маршрутним таксі №470 від станцій метро «Арсенальна», «Дружба Народів» та «Либідська».

Читайте також: Замки Чернігівської області

Ходосівка

ходосовка дот як доїхати з києва

По дорозі до цього села можна заїхати в аутлет “Мануфактура” та зробити кілька фото для Instagram на фоні будиночків майже як в Амстердамі. В Ходосовці пропонуємо відвідати озеро – тут можна скупатися, а на березі є облаштований пляж та зони для пікніка. Вхід на пляж платний. Родзинка озера – напівзатоплений ДОТ, що залишився з часів Другої світової війни. До речі, поряд можна подивитися ще шість ДОТів: вони знаходяться вздовж дороги Ходосівка-Віта-Поштова між Обухівською та Одеською трасами.

Як доїхати до озера в Ходосовці:
Автомобілем або велосипедом по Обухівській трасі.
Маршрутним таксі №735 від метро “Видубичі”

Пуща-Водиця

Пуща Водиця як доїхати що дивитися

Ще на початку минулого сторіччя тут знаходилося чимало дерев’яних дач заможних киян, пізніше – санаторна зона. Деякі вцілілі дерев’яні будівлі можна побачити й по сьогоднішній день. Але головна принада Пущі-Водиці – парк та озера. Окрема атракція – поїздка на трамваї з Києва в Пущу через ліс.

Як доїхати до Пущі-Водиці:
Трамваєм №12 з Контрактової площі або №17 від метро Оболонь.
Автобусом №30 від метро Академмістечко.
Маршрутним таксі № 226, 719 від станції метро Нивки.

Жуків острів

жуків острів як доїхати

Ще одна локація в межах Києва. Чудове місце для піших та велосипедних прогулянок. Ця місцевість входить до місцевого заказника, тут водяться чотири види червонокнижних рослин, чимало птахів та звірів. Тож усамітнення та поєднання з природою тут гарантоване. На острові також можна знати 500-річний дуб та загадкові залишки так званого сталінського метро – напівзатоплений залізобетонний тунель. Влітку неподалік, на Корчуватому, можна скупатися в Дніпрі, є кілька облаштованих пляжів, ресторани, кафе, прокати човнів тощо.

Як доїхати до Жукового острова:
На автомобілі або велосипеді до КП “Жуків острів”
Маршрутним таксі №412 від площі Льва Толстого до зупинки “Корчувате”, далі – пішки

Забір’я

фіш парк забір'є як доїхати з києва

Чудове місце для пікніка або рибалки без натовпів людей та поближче до природи. Тут є можливість орендувати альтанки для пікніка, поряд є ресторан, ферма та фіш-парк. Якщо пройтися далі вздовж озера – можна знайти зовсім безлюдні місця.

Як доїхати до Забір’я з Києва:
На автомобілі– вулицею Київською до Боярки, потім до села Забір’я.
Маршруткою № 369 від станції метро «Святошин» або № 720 від площі Перемоги до залізничної станції Боярка, потім приміським автобусом до Забір’я.

Для зручності ми додали всі локації на Google Maps. Збережіть карту перед поїздкою.

Фото обкладинки з сайту promum.ua

Читайте також: Готові автомобільні маршрути для подорожей навколо Києва:


Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди