Як зберегти кошти на рахунку Wizz Air за скасовані рейси

Через повномасштабне вторгнення багато українських пасажирів зіткнулись з проблемою можливої втрати коштів з рахунку Wizz Air.

Закриття неба над Україною та скасування рейсів Wizz Air обмежило використання коштів, які мають термін дії. В Avianews розповіли як не втратити кошти та продовжити їхній термін дії.

Найдієвіший спосіб, щоб зберегти кошти, це купити квиток на рейс Wizz Air, що відбудеться за пів року або рік. Вартість нових квитків повинна бути такою самою, як сума на рахунку. Якщо вартість квитків буде меншою, то кошти на рахунку згорять після закінчення терміну дії. Якщо вартість нового бронювання більша — то можна доплатити різницю.

Також потрібно докупити послугу Wizz Flex. Вона дозволяє змінювати маршрут та повертати кошти на Wizz-рахунок. Послуга коштує від 5 євро за переліт. Тому краще обирати маршрут, де вартість Wizz Flex буде меншою.

Наприклад, у вас є 100 євро на рахунку Wizz Air, термін дії яких завершиться 1 січня 2023 року. Якщо купити квиток на будь-який маршрут за 100 євро з послугою Wizz Flex на 1 липня 2023 року, ви фактично продовжите дію коштів на пів року. Далі потрібно буде діяти за ситуацією — змінити маршрут або повернути кошти на рахунок.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: