Віртуальні мандри Україною: 3600 хвилин відео від Ukraїner

Поки усі сервіси та розваги закриваються на карантин, поки подорожі стають можливими лише віртуально, Ukraїner пропонує відвідати онлайн різні куточки України. На Youtube-каналі медіапроєкту представлено 3600 хвилин відео:

«Ми не проводимо зараз зйомок, втім, продовжуємо ділитися новими історіями,  — йдеться на сторінці медіапроєкту Ukraїner у Facebook, — За останні чотири роки наша команда зафіксувала те, що ви ще зможете побачити, як тільки обмеження на пересування будуть зняті. А поки що – відвідайте віртуально різні куточки України разом з нами».

Збережіть собі ці посилання та не забудьте поділитися ними з іншими:

Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Команда ентузіастів упродовж останніх чотирьох років фіксує різноманітні важливі події, спільноти, процеси, що відбуваються у суспільстві. До роботи над проєктом залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами. 
Перше коло експедицій Ukraїner тривало із червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій.