В Іспанії знову продають закинуте село

Новий власник отримає 44 будинки, бар, церкву, аптеку та спортивний майданчик.

Село Сальто де Кастро в Саморі на північному заході Іспанії потрапило в заголовки місцевої преси, коли його виставили на продаж усього за 260 тис. євро. Це менше, ніж середня ціна квартири у Барселоні, пише Euronews.

Селище купив бізнесмен Оскар Торрес Гальєго приблизно за 300 тис. євро. Він хотів перетворити село на справжній туристичний центр. Через рік Гальєго виставив село на продаж за ціною, що майже вдвічі перевищувала ту, за яку він купив його. Бізнесмен виконав деякі архітектурні роботи, але не зміг завершити та реалізувати свій амбітний план. 

За 580 тис. євро покупець отримає 44 будинки, бар, хостел, басейн та спортивний майданчик, а також церкву та стару будівлю казарми, де раніше розміщувалася цивільна гвардія. Тут є навіть аптека та відділ поліції.

Минулого року, коли село було виставлене на торги, агенти з продажу нерухомості підрахували: на те, щоб привести Сальто-де-Кастро у придатний для життя та туристів вигляд, буде потрібно приблизно 2 млн. євро.

Сальто-де-Кастро знаходиться всього за кілька кроків від кордону з Португалією, у самому центрі біосферного заповідника ЮНЕСКО „Месета Іберіка“. Звідси відкривається чудовий краєвид на річку Дуеро, а кількість сонячних днів тут – 135 на рік.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: