Таїланд повертає деякі карантинні обмеження

Влада Таїланду повернула вимогу щодо сертифіката вакцинації для іноземних туристів.

Починаючи з 9-го січня мандрівникам потрібно буде предявляти доказ вакцинації або одужання від коронавірусу перед вильотом до Таїланду, повідомляє Bangkok Post.

Обмеження стосуються лише осіб віком від 18 років. Також правила не діють на власників тайських паспортів або мандрівників, які прямують через Таїланд транзитом. Іноземним туристам перед посадкою на рейс потрібно пред’явити сертифікат вакцинації або доказ одужання від коронавірусу, термін якого не повинен перевищувати пів року. Нещеплені мандрівники повинні мати лист, який підтверджує, що вони не можуть вакцинуватись.

В Таїланді схвалено такі вакцини проти COVID-19:

  • Moderna
  • Oxford/AstraZeneca
  • Pfizer/BioNTech
  • Sinopharm/Beijing
  • Sinovac

Крім того, особи, які збираються подорожувати з Таїланду в країни, де є обов’язкова умова проходження ПЛР-тестування, повинні мати медичне страхування. Це зроблено для того, щоб покрити витрати на лікування, якщо в людини буде виявлено позитивний тест на Covid-19 перед вильотом з Таїланду.

Таїланд був однією з країн, де дотримувались строгих карантинних обмежень до кінця 2022 року, поки в жовтні не скасували деякі вимоги. Тепер же на фоні послаблення коронавірусних правил в Китаї влада Таїланду вирішила знову посилити обмеження.

Нові обмеження діятимуть, як мінімум, до кінця січня. Наразі в країні стабільна ситуація з поширенням коронавірусу. В середньому за останній тиждень щоденно фіксували не більше 260 нових випадків зараження. Кількість повністю вакцинованих осіб — понад 76% місцевого населення.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.