Китай скасує обов’язковий карантин по прибуттю до країни

З 8 січня 2023 року Китай не вимагатиме від мандрівників, що в’їжджають в країну, проходити обов’язковий карантин, попри стрімке зростання захворюваності на Covid-19.

Також буде знято обмеження на кількість пасажирів на міжнародних рейсах. Однак мандрівникам все одно доведеться пройти тестування за 48 годин до вильоту, пише “УНІАН”.

Крім того, в країні буде знижено статус реагування на Covid-19 до менш суворої категорії В, оскільки хвороба стала менш вірулентною і поступово переростає у звичайну респіраторну інфекцію. Влада Китаю обіцяє поліпшити умови для приїзду іноземців, наприклад, для роботи та бізнесу, а також спростити отримання необхідних віз.

За три роки нульової нетерпимості до коронавірусу, від закриття кордонів до внутрішніх локдаунів, завдали серйозної шкоди економіці Китаю. Цього місяця влада країни різко змінила політику, скасувавши всі внутрішні карантинні обмеження, що змусило лікарні по всій країні боротися з новою хвилею інфекції.

Більшість країн світу, зокрема, Європи скасували практично усі туристичні обмеження на в’їзд. Однак деякі держави, в тому числі Китай, залишали жорсткі карантинні обмеження до останнього.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.