Ryanair скоротить кількість рейсів взимку через брак літаків

Ірландський лоукостер Ryanair планує скороти кількість рейсів протягом зимового періоду через затримки постачання літаків Boeing.

В авіакомпанії заявили, що очікували отримати 27 літаків у період з вересня по грудень, але через затримки виробництва літаків на заводі Spirit Fuselage у США, надійде лише 14 літаків протягом жовтня-грудня 2023, повідомляє RSVP.

Через ці затримки з постачанням, Ryanair цього тижня внесе ряд змін у свій розклад на зиму 2023 року. Планується, що кількість літаків у Брюсселі (Бельгія) зменшиться на три борти, а з чотирьох італійських аеропортів, включаючи Мілан, Неаполь та Пізу, заберуть п’ять літаків. Також буде зменшена кількість літаків в Іст-Мідлендсі (Англія), Порту (Португалія) та Кельні (Німеччина).

Дані скорочення пояснюють тим, що в Ryanair цієї зими немає запасних літаків, оскільки необхідне планове технічне обслуговування всього флоту компанії з понад 550 літаків, щоб усі вони були готові до масштабного розкладу 2024 року.

Крім того, ірландський лоукостер активно співпрацює з Boeing, щоб прискорити постачання літаків у період з січня по травень 2024 року. В авіакомпанії планують отримати 57 нових літаків Boeing до літнього сезону.

Раніше у Ryanair оголосили про скорочення кількості рейсів з Дубліна у зв’язку зі збільшенням аеропортових зборів з пасажирів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: