Росія скасувала заборону на авіарейси до Грузії

РФ скасувала заборону на авіарейси до Грузії, що діяла з 2019 року.

Таким чином відкрито потенційну можливість для відновлення авіасполучення між країнами, пише “Європейська правда” з посиланням на російські ЗМІ.

Президент країни-агресора вже підписав указ, що скасовує дію указу 2019 року “Про окремі заходи щодо забезпечення національної безпеки РФ і захисту громадян РФ від злочинних та інших протиправних дій“.

У 2019 році російським авіакомпаніям тимчасово заборонили літати до Грузії після подій, відомих як “ніч Гаврилова” – коли у грузинському парламенті зявився російський депутат-комуніст Сергій Гаврилов, що спровокувало протести та заворушення в країні.

Крім того, з 15 травня РФ скасовує вимогу віз для громадян Грузії, які їдуть до росії на нетривалий час.

Останнім часом від представників РФ лунають заяви про можливість відновлення авіасполучення з Грузією. Правляча партія Грузії схвально відреагувала на такі сигнали, а опозиція жорстко розкритикувала відновлення рейсів у час, коли світ, навпаки, обмежує співпрацю з росією через її агресивну війну проти України.

Водночас у ЄС закликали владу Грузії не відновлювати авіасполучення з росією, нагадавши у тому числі про загрозу вторинних санкцій для тих, хто допомагає росії обходити їх. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.