Між Україною та Грузією відновлять поромне сполучення

Час у дорозі складатиме понад 60 годин.

Українська компанія Ukrferry в липні запустить пороми з Чорноморська у Батумі. На лінії курсуватиме автомобільно-залізничний/пасажирський пором Kaunas, що збудований в Німеччині у 1989 році та знаходиться під класифікаційним наглядом Ллойда.

На регулярній лінії до перевезення приймаються пасажири (в тому числі з особистими автомобілями, кемперами, мотоциклами, велосипедами), вантажні та легкові автомобілі, залізничні вагони, контейнери, техніка на гусеничному ходу тощо.

На борту порома Kaunas пасажирам пропонується комфортабельний пасажирський комплекс на 250 пасажирських місць в каютах люкс, напів-люкс, 2-х і 3-х місцевих каютах. До послуг пасажирів ресторан, бар, салон відпочинку, салон з відео і супутниковим ТБ, дитячий куточок.

Згідно з розкладом, час у дорозі становитиме 60-69 годин. Дати/час відходів і прибуття суден можуть бути змінені з причин, не залежних від морського перевізника, в тому числі: зайнятості причалу в порту, погодних умов, тривалої роботи митних, прикордонних та інших влад в портах тощо.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.