Португалія вводить єдиний місячний проїзний на регіональні поїзди за €49

З 1 серпня пасажири, що користуються регіональними поїздами Португалії, можуть придбати єдиний місячний квиток за €49.

Проїзний дозволяє пасажирам подорожувати будь-яким поїздом регіонального сполучення за низкою маршрутів по країні, повідомляє SchengenVisaInfo.

Однак новий квиток не діятиме на поїздах компаній lfa Pendular, InterRegional, Intercidades, Internacional і Urban в Порту, Лісабоні та Коїмбрі. Також серед маршрутів, які не будуть недоступні з проїзним: Регуа-Посінью (Лінія Дору), Коїмбра-Фігейра да Фош (підміська Коїмбра), Піньял Нову-Евора та Піньял Нову-Віла Нова да Баронія (Лінія Алентеху), Піньял Нову-Тунеш (Південна лінія).

Щоб придбати квиток, пасажиру необхідно звернутись в каси вокзалів (CP). Проїзний діє з 21 числа до 20 числа наступного місяця. Пропозиція не стикується з іншими знижками, такими як “Young”, “4-18”, “Under-23”.

Для отримання проїзного, клієнту необхідно мати картку CP, яку можна зробити звернувшись на касу вокзалу з наступними документами: офіційний документ, що посвідчує особу (картка громадянина, посвідчення особи, водійські права або паспорт); кольорову фотографію, заповнену анкету на картку СP.

Нагадаємо, з 1 травня в Німеччині почав діяти єдиний місячний проїзний за €49 для користування громадським транспортом по всій країні.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук