Нові функції Google Maps: оновлені маршрути громадського транспорту та спільні списки друзів

Компанія Google анонсувала низку оновлень карт, зокрема покращені маршрути громадського транспорту, реакції емодзі та списки спільних маршрутів з друзями та родиною.

Останнє оновлення Google Maps спрямоване, в першу чергу, на те, щоб зробити пошук маршрутів громадського транспорту більш зручним та зрозумілим для користувачів, пише The Verge.

Завдяки оновленням громадського транспорту Google Maps рекомендуватиме різні маршрути залежно від того, чого хоче мандрівник. Тепер доступні такі параметри пошуку, як “найкращий маршрут”, “менше пересадок”, “менше ходити” чи “найнижча вартість”. Додаток також чітко вказуватиме входи та виходити зі станцій, щоб пасажири випадково не сідали не в той поїзд.

Ще одна нова функція – спільні списки друзів. Google Maps дозволить створити спільний список маршрутів, який дозволить користувачам ділитись ними з друзями та голосувати за певні напрямки. Списками можна буде поділитись за допомогою месенджерів чи соціальних мереж.

Крім того, тепер з’явилась можливість реагувати на фотографії та відгуки користувачів за допомогою емодзі. Компанія вже багато років повільно перетворює Google Maps на власну соціальну платформу. Додавання реакцій емодзі є останнім прикладом.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.