Для українців за кордоном запустили цифрову платформу Strichka

Тут можна спілкуватись з іншими українцями за кордоном, отримувати корисні поради, допомогу, а найголовніше — координація у глобальних акціях з підтримки України.

На платформі Strichka збирається світова спільнота українців, а також база знань, єдина для всіх. Активісти та очільники українських організацій за кордоном зможуть тут ділитись своїми ідеями та здобутками, запрошувати інших активістів на акції, вести календар заходів, публікувати анонси та безпечно спілкуватись.

Розробники створили окремі групи для українців по усьому світу. Долучитись можна в розділі “Спільноти по країнах”. Тут можна знайти корисну інформацію про актуальні події від місцевих організацій. Наразі спільноти створені для українців, які проживають в Польщі, Німеччині, Франції, Італії, Болгарії, Латвії, Португалії, Великобританії, Фінляндії, Норвегії, Туреччині, Іспанії, Швеції та США.

Також на платформі є “Посібник з народної дипломатії”, який містить корисну інформацію про те, як ефективно розповісти про Україну іноземним громадянам та переконати їх підтримувати нашу країну. Посібник допоможе дати відповідь на такі питання, як “Чим загрожує росія світові?” або “Навіщо потрібно підтримувати Україну?”.

Амбасадорами проєкту вже стали — волонтер Тайра (Юлія Паєвська), музикант FOZZEY (Олександр Сидоренко) та режисер Олесь Санін.

Щоб користуватись платформою Strichka потрібно завантажити додаток на Android або iOS. Якщо немає змоги завантажити застосунок доступна вебверсія платформи.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: