Натхнення: 5 українських YouTube каналів про подорожі

Цього разу у добірці виключно українські канали. Навколосвітня подорож, канал про походи, автостоп, про міста України та про пару, яка вирішила об’їхати всі країни. 

1. Большой круг

Тревел-блогер з Харкова Артемій Сурін здійснив навколосвітню подорож за 280 днів та встановив одразу три рекорди! Подорож Big Circle почалась у 2018 році, за цей час Артемій відвідав 41 країну. Унікальність цієї мандрівки в тому, що блогер ні разу не скористався авіаперельотами, увесь маршрут був побудований через сушу. Власне, цьому проекту і присвячений його канал. 


2. Blog 360

Україномовний проект про подорожі Україною. Кілька років тому компанія друзів-однодумців вирішила подорожувати містами України та знімати влоги-огляди: куди піти, що робити, культові місця, туристичні пам’ятки та багато іншого. Дуже крута ідея для популяризації внутрішнього туризму. 

3. Відвідати всі країни (Dima&Inna)

Мандрівники Дмитро та Інна поставили собі амбітну мету — відвідати всі країни світу. З 2014 року вони подорожують та ведуть свій канал. Вони вже побували у у США, Китаї, В’єтнамі, Таїланді, Камбоджі, на Мальті, в Італії, Польщі та інших країнах. Дмитро та Інна часто подорожують автостопом, а у своїх відео діляться корисними лайфхаками для мандрівників.  

4. ПроПоходи

Дуже корисний канал для тих, хто любить ходити в походи. Тут ви знайдете багато тестів та оглядів спорядження та різних лайфхаків: як фільтрувати воду у поході, як укомплектувати похідну кухню, в чому фішка літніх спальників, як спланувати похід і багато-багато іншого. Ну і звичайно, влоги з походів по Україні, Ісландії, Румунії, Кіпру та інших країнах. 

5. Dimon Proidysvit

Мандрівник та фотограф Дмитро веде свій канал про подорожі Україною та світом. Дмитро подорожує з рюкзаком і дуже часто автостопом. Об’їздив уже майже всю Україну, тож тут ви знайдете відео з найглухіших нетуристичних місць. Крім влогів про Україну на каналі також є відео про подорожі Туреччиною та Грузією. 

Фото обкладинки зі сторінки Артемія Суріна