На Полтавщині для туристів встановлять сторожеву вежу

В Опішні, що на Полтавщині, цьогоріч планують збудувати для туристів сторожеву вежу з оглядовим майданчиком.

Про це повідомив голова Опішнянської ОТГ Микола Різник у Facebook

На перший погляд – це звичайний пагорб, але в найближчому майбутньому тут з’явиться сторожова вежа з оглядовим майданчиком“, – розповідає очільник ОТГ.

Археологічна група уже провела розкопки валу городища роменської культури, на території якого планують будівництво туристичного об’єкту.

Роботу на проєктом планують в декілька етапів, цьогоріч побудують саму вежу. На наступному етапі обладнають оглядовий майданчик. У планах прокласти асфальтове покриття. На завершальному етапі встановлять великі ворота та міст.

Сторожова вежа – стане частиною туристичного магніту і буде невід’ємним елементом у розвитку туристичних маршрутів нашої громади.“, – зазначив Микола Різник

Село міського типу Опішня – старовинне козацьке містечко над Ворсклою. По праву вважається головним осередком сучасного українського гончарства. На початку 20 століття в містечку працювали близько тисячі гончарів, продукція яких експортувалася майже на всі континенти світу.

Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.