Грузинська авіакомпанія запускає для росіян транзитні рейси до Європи

Найбільша авіакомпанія Грузії Georgian Airways запускає транзитні рейси з росії через Тбілісі до Європи.

Про це заявив засновник авіакомпанії Тамаз Даіашвілі, пише УНІАН.

В планах авіакомпанії запуск авіарейсів до п’яти європейських міст: Мілан, Париж, Відень, Ларнака, Салоніки. Рейси хочуть виконувати вже з 15 червня.

За словами Даіашвілі, авіакомпанія очікує достатній попит на цих маршрутах. Через Тбілісі дістатись європейських міст буде зручніше та швидше, ніж на інших напрямках. За прогнозами Georgian Airways, пасажирський потік між росією і Грузією поступово відновиться.

Природно, будемо зберігати повітряне сполучення з Росією. Нічого з цим не буде. Уряд Грузії дуже тепло це рішення зустрів. Дай бог, щоб воно ніколи більше не переривалося“, – додав Тамаз Даіашвілі.

З 2019 року діяла заборона польоти російських авіакомпаній до Грузії. Однак 15 травня 2023 року її скасували. Дозвіл на відновлення польотів отримали російська авіакомпанія “Азимут” і грузинська Georgian Airways.

Перший рейс з росії викликав масові протести в Грузії. Правоохоронці затримали частину учасників мітингів, але на бік протестувальників встала президент Грузії Саломе Зурабішвілі, яка оголосила бойкот Georgian Airways.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.