Грузія почала відмовляти російським авіакомпаніям у польотах через санкції

У Грузії не дозволили запустити польоти російській авіакомпанії “Росія”, яка вже двічі зверталась із заявками.

Причина відмов – знаходження авіакомпанії у чорному списку ЄС, заявили в Агентстві цивільної авіації Грузії, пише РБК-Україна.

Спочатку російський перевізник подавав заявку на виконання рейсів Москва – Тбілісі, але отримав відмову. Друга заявка включала такі рейси як Москва-Тбілісі-Москва, Москва-Батумі-Москва та Санкт-Петербург-Тбілісі-Санкт-Петербург.

Як повідомили в Агенстві, регулярні авіаперевезення у напрямку Грузії зазначена авіакомпанія не здійснюватиме. Польоти між Грузією та РФ виконуються і виконуватимуться надалі лише тими авіакомпаніями, які не входять до чорного списку ЄС.

У квітні 2022 року Європейська комісія включила до чорного списку 20 російських авіакомпаній через перереєстрацію літаків західного виробництва.

Тим часом на сайті московського аеропорту з’являється інформація про запуск рейсів до Тбілісі з 14 жовтня. У компанії пояснюють це тим, що сподіваються отримати дозвіл.

Авіасполучення між росією та Грузією відновили у травні 2023 року через чотири роки перерви. У Євросоюзі закликали Грузію не пускати літаки росії на свою територію.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.