Грузія оновила правила в’їзду

В країні діє спрощений режим перетину кордону для щеплених туристів. Також потрапити до Грузії можна і без вакцини, за умови негативного ПЛР-тесту.

Про це повідомляє Ехо Кавказа.

Повністю вакциновані мандрівники, що подорожують повітряним транспортом, можуть без обмежень потрапити до Грузії. Іноземці, які перехворіли на коронавірус за останні шість місяців і щеплені однією дозою також можуть перетнути кордон Грузії.

Українцям, щепленим проти Covid-19, під час подорожі до Грузії літаком потрібно надати паперове свідоцтво вакцинації ВООЗ (жовтий сертифікат). Отримати його можна в сімейного лікаря, сертифікати з додатка “Дія” не приймаються.

При перетині сухопутного або морського кордону вакцинованим туристам додатково потрібно надати негативний ПЛР-тест. Від щеплених туристів не вимагається заповнення онлайн-форми.

Невакциновані туристи для в’їзду в країну повинні пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 годити до прибуття. На третій день перебування потрібно додатково здати ПЛР-тест своїм коштом. За відсутність тесту при виїзді можуть стягнути штраф $600. Діти у віці до 10 років звільняють від тестування.

Крім того, нещеплені іноземні повинні до прибуття в Грузію заздалегідь заповнити обов’язкову онлайн-форму.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Що варто зробити в Тбілісі

Міні-гід