До Грузії літатимуть два великих лоукостери з Туреччини та Нідерландів

Авіакомпанії Transavia та AJet анонсували відкриття навесні рейсів до Грузії.

12 березня авіаційний регулятор Грузії видав дозвіл на польоти нідерландському лоукостеру Transavia з Амстердама у Тбілісі, а також турецькій бюджетній авіакомпанії AJet на рейси Стамбул-Тбілісі, повідомляє Avianews.

Обидві авіакомпанії вже відкрили продаж квитків. AJet літатиме у Тбілісі з 31 березня щодня, а Transavia здійснюватиме рейси до Тбілісі з 20 квітня двічі на тиждень — щосереди та щосуботи.

Амстердам – Тбілісі – Амстердам (20.04.2024 – 27.04.2024) – €291

Найдешевші квитки обох лоукостерів передбачають перевезення лише ручної поклажі. У найдешевших тарифах Transavia пасажири можуть взяти з собою в літак одну невелику валізу та особисту річ із загальною вагою до 10 кг.

AJet також дозволяє безкоштовне перевезення двох місць ручної поклажі — вага основної сумки не повинна перевищувати 8 кг, а вага особистої речі, якою може бути ноутбук, планшет, парасолька або портфель, не обмежена.

Transavia входить до франко-нідерландської групи авіакомпаній Air France-KLM. AJet є донькою Turkish Airlines. Наразі турецький авіаперевізник виконує рейси зі Стамбула до Тбілісі самостійно під брендом AnadoluJet. З 31 березня 2024 року рейси AnadoluJet перейдуть новій авіакомпанії AJet.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.