Чому не можна зберігати гаджети на багажних полицях в літаках?

Через перегрівання акумуляторів гаджетів в багажних відділеннях нерідко трапляються загоряння під час польотів.

Розміщення таких пристроїв, як смартфони, планшети та ноутбуки на багажних полицях під час польотів можуть створювати великий ризик. Пасажирів попереджають, що під час рейсів не можна зберігати електронні пристрої на полицях над головою, пише “УНІАН”.

Проблеми під час польотів виникають, коли акумулятори перегріваються або пошкоджуються в багажних відділеннях, що призводить до їхнього загоряння. За даними Федерального авіаційного управління Америки (FAA), авіакомпанії регулярно стикаються як мінімум з однією пожежею на тиждень на борту своїх літаків через неправильне зберігання пристроїв.

У 2022 році було зафіксовано не менше 54 інцидентів у США, коли з пристроями, такими як ноутбуки, телефони, електронні сигарети та інші, траплялись різні інциденти. Звіт FAA підтверджує ці випадки, пов’язані з літієвими батареями, які можуть призвести до задимлення чи загоряння.

Один із прикладів, наведених FAA, пов’язаний з електронною сигаретою, яка була поміщена в зареєстрований багаж пасажира і “тліла”, випромінюючи “небезпечне виділення тепла”.

FAA рекомендує пасажирам тримати пристрої з літій-іонними батареями в ручній поклажі в полі зору або повністю відключати їх, якщо вони зберігаються в зареєстрованому багажі, попередньо упакувавши їх так, щоб вони були захищені від пошкоджень.

При цьому бортпровідники просять пасажирів відразу ж звертатися до них у разі втрати телефону під час польоту, а не шукати його самостійно. На їхню думку, втрата телефону може призвести до потрапляння легкозаймистих розчинників в салон, які можуть викликати пожежу.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі