Залізничний вокзал у Львові зроблять більш інклюзивним

Перони та тунелі головного корпусу залізничного вокзалу Львова пристосують для потреб маломобільних людей.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, тут розмістять допоміжні споруди, облаштують високі перони та ліфти для безперешкодного доступу до потягів і тунелів, зокрема, осіб з інвалідністю.

Фахівець управління архітектури та урбаністики Львівської міськради Роман Крушельницький розповів, що ця реконструкція передбачає підвищення висоти перонів, влаштування додаткових ліфтів, по три на кожен перон, а також забезпечення доступності будь-якого потяга.

Керівник справами виконавчого комітету Наталія Алєксєєва зазначила, що це дуже важливий проєкт в контексті екосистеми UNBROKEN і доступності загалом, зважаючи на кількість поранених та осіб з інвалідністю, яка зараз є в Україні.

Центральний залізничний вокзал у Києві також працює над інклюзивністю. Минулого року тут почали роботу нові ліфти, які спрощують доступ з Південного вокзалу до 1-го перону, який є ключовим для найпопулярніших поїздів. У 2024 році планується встановити ще декілька ескалаторів та ліфтів для безбарʼєрного доступу до інших платформ.

До речі, український протезований ветеран Олександр Терен створив розважальне інклюзивне шоу, в якому він подорожує Україною та досліджує міста на безбар’єрність.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.