Wizz Air подарує 10 тис. квитків біженцям, які летять до Британії

Угорський лоукост Wizz Air виділив 10 тис. безкоштовних квитків для українських біженців, які летять з Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до Великої Британії для участі у програмі “Житло для України”.

Ініціатива реалізується у співпраці з неприбутковими організаціями Choose Love, The Shapiro Foundation, The Steve Morgan Foundation та USPUK.

Замовити безплатні квитки вже можна на сайті Wizz Air на період з 14 травня до 15 червня 2022 року. Бронювати рейси можна на 61 напрямок Wizz Air. Кожен пасажир зможе взяти на борт літака один предмет ручної поклажі та один предмет зареєстрованого багажу до 32 кг.

Щоб отримати право на безкоштовні квитки, під час бронювання потрібно ввести номер свого закордонного паспорта у відповідне поле. Під час реєстрації пасажирам також необхідно буде надати український паспорт та візові/проїзні документи.

Уряд Великобританії вже видав понад 95 тис. віз в рамках програми. Понад 37 тис. українців вже прибули до країни, а нова ініціатива дасть змогу Великій Британії прийняти ще більше українських сімей найближчим часом.

Choose Love також запустили офіційний вебсайт, на якому донори (у Європі та Великій Британії) можуть внести кошти та збільшити у такий спосіб кількість безоплатних квитків, а також надати підтримку українським біженцям, що прибувають до Великої Британії.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.