Вхід до римського Пантеону стане платним

Відвідувачам одного з найпопулярніших культурних об’єктів Італії невдовзі доведеться платити за вхід п’ять євро.

З відвідувачів римського Пантеону віком до 25 років стягуватиметься плата у розмірі двох євро. Водночас діти, люди, які відвідують месу, жителі Риму та персонал Базиліки не платитимуть за вхід, пише The Independent.

Дебати з приводу плати за відвідування Пантеону тривають вже кілька років. Раніше уряд Італії планував ввести плату за відвідування пам’ятки в розмірі двох євро, але згодом відмовились від ідеї. Наразі вхід до культової споруди безкоштовний. Дату введення нового збору не називають, оскільки чиновники опрацьовують технічні деталі.

Римський Пантеон — гігантська споруда, побудована імператором Адріаном у II столітті нашої ери та є одним із найбільш збережених давньоримських пам’яток у світі. Окрім давньоримської мармурової підлоги, ренесансних фресок і картин, будівля також може похвалитися найбільшим неармованим бетонним куполом діаметром 43,44 метра.

Будівля функціонує як церква з 609 року нашої ери, а також є місцем спочинку відомого художника Рафаеля. У 2019 році Пантеон відвідало понад дев’ять мільйонів відвідувачів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.