В Україні почав діяти авіазбір за кожного пасажира та вантаж

В Україні набрав чинності закон, в якому передбачено авіаційний збір за кожного пасажира та тонну вантажу.

Відповідний закон № 759-IX почав діяти сьогодні.

Згідно до закону, ставка збору за кожного пасажира, який здійснюватиме переліт по Україні, становитиме 0,5 долара, а на міжнародні рейси – $2.

Крім того, за кожну тонну вантажу, який перевозиться в межах України доведеться сплатити 2,5 долари, а під час міжнародних перевезеннях – $10.

Водночас, збір не стягуватиметься в разі перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав; перевезення гуманітарної допомоги з / в Україну відповідно до актів Кабінету міністрів; а також у разі польотів, пов’язаних із забезпеченням проведення робіт по ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (в тому числі перевезень тіла (останків, праху) померлого).

Рахунок-фактура на оплату державного збору надсилається платнику факсимільним зв’язком або електронною поштою в день оформлення, а за вимогою авіаперевізника – поштою (рекомендованим листом) протягом двох робочих днів з дня оформлення і сплачується протягом 30 днів з дати його оформлення.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.