В Грузії почали масово відмовляти росіянам у в’їзді

В Грузії посилили контроль на кордоні та обмежили в’їзд росіянам до країни.

Зокрема, росіянам почали масово відмовляти у в’їзді на територію Грузії, що стала одним із найпопулярніших напрямків для громадян країни-агресора, повідомляє “УНІАН”.

Відзначається, що Грузія посилила контроль на кордоні для росіян ще кілька тижнів тому. Якщо до цього кількість відмов у перетині кордону була невеликою, то тепер, на кордоні розвертають по кілька десятків на день.

При цьому, за словами директора громадської організації Free Russia Foundation Єгора Куроптєва, не має значення ні професія, ні факт проживання в Грузії, ні наявність контракту на оренду житла. Якщо немає посвідки на проживання, то ніякі інші документи не є гарантією в’їзду в Грузію для росіян.

Крім того, серед тих, кому відмовлено у в’їзді останнім часом, є активісти, журналісти та юристи, які живуть в Грузії або їхали з росії через загрозу безпеці. Також з відмовами стикаються ті, хто автотранспортам їде до Грузії з Туреччини. Наприкінці серпня російське консульство в Трабзоні повідомили, що такі випадки стали фіксуватись майже щодня. З відмовами, зокрема, зіткнулись жителі Північно-Кавказького федерального округу РФ, а також жителі Криму з російськими паспортами.

Нагадаємо, країни Балтії домовились обмежити в’їзд росіянам в ЄС через власні кордони.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.