“Укрзалізниця” спільно з UAnimals оновлять правила перевезення тварин у поїздах

“Укрзалізниця” разом з UAnimals оновлять деякі застарілі пункти правил проїзду, аби вони стали більш інклюзивними для людей із тваринами.

Переглянути правила вирішили після історії про нацгвардійця Валерія і його службового лабрадора Ермі, які їхали в тамбурі “Інтерсіті” з Києва до Чернігова, розповіли в UAnimals.

Фото: instagram/daria_bronska

Відповідно до правил саме в “Інтерсіті” не можна перевозити тварин, вищих за 45 сантиметрів у холці. Однак військовослужбовець вирішив добровільно стояти у тамбурі зі своїм чотирилапим товаришем, оскільки не хотів порушувати правила та не мав часу шукати купе, де можна їхати з лабрадором.

Зоозахисники вже зустрілися зі представниками “Укрзалізниці” та проговорити спільне бачення та можливі дії. На початок оновлять деякі застарілі пункти правил перевезення тварин у поїздах. Також буде організовано соціальну кампанію, аби закликати пасажирів без тварин з розумінням ставитись до пасажирів із тваринами.

Рух UAnimals було створено у 2016 році. Він розпочав свою діяльність з масштабної боротьби проти експлуатації тварин у цирках. З початку повномасштабної війни рух активно допомагає тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.