У Львові запрацював Музей науки

Тут можна поринути у світ науки, дізнатись в інтерактивній формі про явища природи та закони фізики або поспілкуватись з роботом.

Про це повідомили в пресслужбі музею.

Музей науки близько 100 експонатів, з якими можна взаємодіяти та пізнавати навколишній світ – воду, повітря, оптику, акустику, електрику. У тематичних зонах можна довідатись про роботів та віртуальну реальність, поекспериментувати в лабораторії, побачити машину з Формули-1 та багато іншого.

В зоні акустики, яка схожа на студію звукозапису, містяться музичні інструменти. Тут можна відтворити ехолокацію кажана та перевірити сили свого голосу у вигляді діаграми на екрані.

В секції з роботами можна поспілкуватись з RoboThespian. Він має багато програм та мов на вибір. Робот відповідає на питання та виконує завдання заспівати пісню чи станцювати. Обличчя роботе може заливатись рум’янцем, а в очах блимати сердечка. Також тут знаходиться роборука KUKA, якою збирають машини та прилади на промислових підприємствах.

Крім того, в музеї є зона для виховання гуманності та толерантності: можна сісти в інвалідний візок та подолати на ньому перешкоду. Також пропонують видобувати воду, як це роблять в Африці.

Музей науки відкрито щодня з 8:00 до 20:00. Адреса: вул. Стрийська 200а. Вартість входу – 350 грн.

Нагадаємо, у 2020 році в Києві відкрили перший Музей науки.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.