У “Добропарку” невдовзі розпочнеться сезон лаванди

Цього року гостей очікує шість гектарів полів запашної лаванди на чотирьох великих локаціях.

Як повідомила пресслужба “Добропарку”, сезон лаванди розпочнеться на початку літа, а з 15 червня парк працюватиме щодня з 9:00 до 19:30.

На території парку висаджено 60 тис. кущів шістьох сортів лаванди, які адаптовані під українські кліматичні умови. Перша локація, яку полюбляють для фотосесій, розквітає на початку червня, вона квітує дуже пишним сортом лаванди. Інша локація з лавандою Hidcote Blue дуже насичена. Саме цей сорт є найяскравішим серед інших.

Локація, яка точно здивує — Тоскана. Тут повна атмосфера італійського Провансу. На цьому полі квітує лаванда висотою понад 60 см. Остання локація — поле лаванди. Кожна смуга довжиною 100 метрів, що виглядає дуже ефектно.

Вартість квитків: 350 грн — дорослий; 250 грн — дитячий. Всі сорти лаванди можна придбати на місці в парку. Адреса: с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км).

За останні кілька років в Україні з’явилось кілька лавандових полів, причому у різних куточках країни — і в Київській області, і поряд з Одесою і на Заході. Де шукати ці поля читайте за посиланням.

Фото: facebook/dobropark.ua

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.