У Чорноморську можуть дозволити пляжний відпочинок

Для відпочивальників хочуть облаштувати місце біля порту.

На частині узбережжя міста Чорноморськ в Одеській області можуть дозволити пляжний відпочинок. Про це розповів начальник Одеської РВА Юрій Крук, передає УНІАН.

За його словами, до нього звернувся мер Чорноморська Василь Гуляєв з проханням дозволити населенню відвідувати місцевий пляж. Фахівці разом з військовими обстежили певні ділянки та підписали відповідний документ щодо створення певних умов. Схожі умови було висунуто керівництву Одеси — сітка, яка захистить від мін, спостережні пункти, бомбосховища тощо.

Водночас в Чорноморську немає траверсів та хвилеломів, тому доступ до моря там майже всюди заборонено. Дозволити можна тільки на одній ділянці – яхт-клуб ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ”. Однак її ще потрібно обладнати належним чином.

Нагадаємо, раніше районна влада спільно з військовими підписали наказ в якому вказані умови щодо роботи пляжів в Одесі. У документі вказано перелік речей, які зобов’язані виконати орендарі. Це загороджувальна сітка на певній відстані під та над водою, спостережливі пункти, схеми евакуації та дії персоналу пляжів на випадок повітряної тривоги.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.