Turkish Airlines дозволить безкоштовно користуватись месенджерами під час перельотів

Турецька авіакомпанія дозволить пересилати необмежену кількість безкоштовних повідомлень на борту для всіх учасників програми Miles&Smiles.

Обмінюватись повідомленнями можна буде через такі програми, як WhatsApp, Messanger, iMessage та інші, пише Onemileatatime.

Для цього потрібна реєстрація у програмі лояльності Miles&Smiles, яка є безкоштовною. Учасники програми зможуть безкоштовно користуватись мережею Wi-Fi під час перельотів для листувань. Однак невідомо чи можна буде надсилати та отримувати зображення або відео. Швидше за все, будуть дозволені тільки текстові повідомлення.

Спочатку послуга буде доступна в літаках, які підключені до мережі Turk Telekom. Згодом її розповсюдять на всі літаки з Wi-Fi на борту. Послуга доступна для всіх пасажирів незалежно від обраного класу. Проте пасажири бізнес-класу отримують необмежений доступ до Wi-FI.

Попри те, що передача повідомлень є перевагою для мандрівників, залишається питання щодо пропускної здатності інтернету в літаках. Turkish Airlines не використовує найсучасніші мережі Wi-Fi, тому, якщо багато людей одночасно під’єднаються, швидкість інтернету може бути дуже повільною.

Нагадаємо, авіакомпанія SpaceX запустила сервіс Starlink Aviation, який забезпечуватиме пасажирів літаків високошвидкісним інтернетом під час польоту. Латвійська авіакомпанія airBaltic вже почала обладнувати свої літаки та планує до кінця року запровадити безкоштовний інтернет від Starlink на усіх своїх літаках

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі