Інтернет від Starlink невдовзі буде доступним в літаках

Наступного року SpaceX запустить сервіс Starlink Aviation, який забезпечуватиме пасажирів літаків високошвидкісним інтернетом під час польоту.

Сервіс надаватиме швидкість до 350 Мбіт/с для кожного літака, обладнаного терміналом Aero. Цього буде достатньо для відеодзвінків, онлайн-ігор та інших видів діяльності які потребують високої швидкості передачі даних.

Більшість авіакомпаній пропонують Wi-Fi у літаках зі швидкістю до 10 Мбіт/c і працює це лише під час польоту над землею. Поточні супутникові системи зазвичай пропонують від 30 Мбіт/с до 100 Мбіт/с. Фактичні швидкості можуть відрізнятись від кількості пасажирів, які користуються інтернетом під час польоту.

На сайті SpaceX вказано, що підключення до інтернету буде доступним під час зльоту, польоту над землею чи водою, а також під час приземлення. Крім того, Starlink Aviation матиме глобальне покриття, оскільки супутники рухаються по орбіті та забезпечують потужний сигнал у всіх широтах та регіонах. Очікується, що сервіс запрацює в середині 2023 року.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі