Airbaltic планує першою в Європі запровадити інтернет від Starlink у своїх літаках

Латвійська авіакомпанія airBaltic запровадить безкоштовний інтернет від Starlink на усіх своїх літаках у 2023 році.

Пасажири зможуть користуватись інтернетом одразу після того, як потраплять на борт. Послуга буде безкоштовною та доступною як на землі, так і під час перельоту, пише Avianews.

Оператор Starlink надаватиме на кожен літак канал в 350 Мегабіт. Якщо всі 145 пасажирів під час перельоту одночасно почнуть користуватись інтернетом, кожен з них отримає канал у 2,4 Мегабіта. Цього буде достатньо, щоб переглядати відео, здійснювати відеодзвінки або навіть грати в онлайн-ігри.

Авіакомпанія разом зі SpaceX вже почали процес сертифікації спеціального обладнання для літаків Airbus A220-300, які використовує латвійський авіаперевізник. Планується, що усі роботи зі встановленням обладнання Starlink завершать протягом 2023 року.

Після сертифікації на усіх літаках airBaltic техніки встановлять супутникову антену, живлення та Wi-Fi-роутери, щоб роздавати сигнал у салоні. Антена на літаку буде зв’язуватися з супутниками SpaceX, які вже використовують для надання сервісу Starlink на землі.

Нагадаємо, наприкінці минулого року SpaceX анонсував запуск сервісу Starlink Aviation, який забезпечуватиме пасажирів літаків високошвидкісним інтернетом під час польоту.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі