Сербія збільшує кількість рейсів до Угорщини, щоб полегшити росіянам в’їзд в ЄС

Авіакомпанія Air Serbia, яка не припиняла авіасполучення з росією, оголосила про збільшення кількості рейсів між Будапештом і Белградом до 17 на тиждень.

Це дозволить більшій кількості росіян обрати Угорщину для в’їзду в ЄС, пише “УНІАН”. Air Serbia є державним авіаперевізником, який продовжує виконувати рейси до чотирьох російських міст, оскільки Сербія не запроваджувала санкції проти РФ.

Російським авіакомпаніям дозволено літати в межах Сербії, однак вони не можуть дістатись країни через санкції, які запровадили держави, що оточують Сербію. Тому рейси з Сербії до ЄС, які пропонує Air Serbia, становлять інтерес для російських громадян.

Прямі рейси з Будапешта до росії були популярними ще до початку війни в Україні. Після війни угорська авіакомпанія Wizz Air постійно збільшує кількість місць на цих рейсах, що свідчить про те, що цей маршрут є надзвичайно популярним.

У вересні 2022 року Рада ЄС затвердила припинення угоди про спрощений візовий режим з РФ, а з 12 вересня 2022 року візовий збір для росіян зріс з 35 до 80 євро. З 17 січня 2023 року туристам з росії перестали видавати багаторазові шенгенські візи, а з 28 січня припинили оформлювати біометричні закордонні паспорти з терміном дії 10 років.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.