Пункт пропуску “Нижанковичі – Мальховичі” запрацює у найближчі пів року

На українсько-польському кордоні незабаром запрацює новий міжнародний автомобільний пункт пропуску “Нижанковичі – Мальховичі”, що покращить сполучення між двома країнами.

Про це розповів голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Будівництво пункту пропуску, яке розпочали ще у вересні 2021 року, наразі перебуває на завершальному етапі. Очільниця Підкарпатського воєводства Тереза Кубас-Гуль разом з українськими представниками нещодавно оглянули хід будівельних робіт та підтвердила, що відкриття пункту пропуску відбудеться вчасно.

Наступним етапом після відкриття пункту пропуску розглядають можливість створення пішохідного переходу. Також Львівська ОВА запропонувала доповнити угоду міжнародним залізничним сполученням.

Наразі розглядається можливість курсування чотирьох регіональних міжнародних поїздів на ділянці “Кросценко — Старява — Хирів — Нижанковичі — Перемишль”, кожен з яких може перевозити до 206 пасажирів. Також планується, що на залізничному пункті “Нижанковичі – Мальховичі” перевірки проходитимуть спільно з польською стороною за принципом пункту пропуску у Смільниці.

Крім того, планується створення нового пункту пропуску “Лопушанка – Міхновець” для розвантаження інших пунктів пропуску на кордоні та сприяння розвитку туризму. Польща висловила зацікавленість у подальшій розбудові прикордонної інфраструктури.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.