Нетипова Варшава, що подивитися в рамках уїк-енду

Багато хто,  опиняється у Варшаві, коли підбирає вдалі перельоти між країнами. Дійсно, з польської столиці можна бюджетно дістатися до більшості європейських міст, але приїхавши сюди, це також привід затриматися в місті на один день і познайомиться з новим місцем і культурою.

Варшава, як і інші великі міста, стрімко розвивається, тут відкриваються нові заклади, проходять фестивалі вуличної  їжі, арт-ярмарки, гаражні розпродажі й техно-вечірки.

Ми підібрали Топ-5 нетипових місць, які варто відвідати в Варшаві:

1.Soho Factory (Mińska 25) – активна арт-платформа, де проходять концерти, виставки відомих художників, фестивалі танцю, маркети молодих дизайнерів, фестивалі вуличної їжі. Це місце класно відвідати, якщо ви втомилися від музеїв, екскурсій і хочете дізнатися, чим живе місто. Стежити за афішею можна на сайті Soho Factory або на їх сторінці у facebook.

2. Leica Gallery (Mysia 3) – хороша альтернатива виставкам картин – фотогалерея. Галерея Leica була відкрита у 2010 році й знайомить відвідувача з сучасною документальної та художньою фотографією. Тут представлені роботи польських та закордонних фотографів. Галерея є частиною мережі Leica Galleries Network, яка має 13 об’єктів по всьому світу в таких містах як Франкфурт, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Токіо та інші.

3. Cuda na Kiju (Nowy Świat 6/12) – поляки великі любителі пива. В їх культурі існує поняття «multitap-бар» – це заклади, в яких продають різні сорти розливного пива місцевих та закордонних пивоварень. Cuda na Kiju – триповерховий multitap-бар, в якому є 16 видів розливного пива, а для вимогливого відвідувача – кілька видів вина і смачні вечері. Такий заклад, однозначно, must visit у нашому списку.

4. Сад на даху університетської бібліотеки (Powiśle, вулиця Dobra 56/66) – пропонуємо відпочити від галасливого міста, біганини по музеях і насолодитися природою в саду. Це один з найбільших і найкрасивіших садів в Європі, площею один гектар. Сад складається з двох частин: верхнього саду і нижнього, які пов’язані між собою водним каскадом. Вхід у сад – безкоштовний.

5. BarKa (Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33) – якщо хочеться відчути себе місцевим, можна сходити у вечері на набережну в бар BarKa. Це баржа біля берега, де вдень можна випити кави, а ввечері послухати живий концерт. У вихідні тут грають сучасну електронну музику. Стежити за заходами бару найкраще на сторінці у facebook.

Дізнайтеся, що подивитися, де смачно поїсти та куди сходити розважитися у повному телеграм гіді Dream Hostels: https://t.me/DREAMHostelsBot