На Google Arts & Culture з’явився спеціальний розділ про Україну

Google разом з Мінкультури та інформполітики України презентували онлайн-простір української культури на платформі Google Arts & Culture – “Україна поруч” (Ukraine is Here).

Про це повідомив Урядовий Портал.

До створення проєкту Ukraine is Here долучилось 10 українських музеїв, серед яких: Національний художній музей України, Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”, Музей театрального, музичного та кіномистецтва України та ін.

Відтепер люди з різних куточків світу зможуть дослідити автентичні та інтерактивні історії про українську культуру, відвідати віртуальні екскурсії та познайомитись з роботами українських художників. На власній сторінці Україна репрезентована чотирма розділами: Культура, Архітектура, Мистецтво та Природа.

За допомогою технології доповненої реальності в додатку Google Arts & Culture можна переглянути понад 40 неймовірних 3D моделей, зокрема Софійський собор, замок Паланок та Національна опера України. На платформі також доступні деякі об’єкти, фізичні аналоги яких було пошкоджено чи знищено внаслідок російських обстрілів, як-от дзвіниця Успенського собору в Харкові.

Крім того, на порталі можна дізнатись про українські сезонні народні обряди, святкові обряди, традиційну кухню, створення писанок, народні пісні, ремесла, захопливі краєвиди, біосферні заповідники та багато іншого.

Google Arts & Culture – це платформа, де зібрані цифрові версії мистецьких витворів та різноманітних об’єктів культури з понад 2000 закладів культури з 80 країн світу. На платформі розміщено 6 мільйонів артефактів (включно з фотографіями, відео, рукописами та іншими документами мистецтва, культури та історії), понад 400 тисяч творів мистецтва та понад 10 000 цифрових виставок.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.