На Airbnb пропонують переночувати в улюбленому пабі Теда Лассо

З нагоди виходу третього сезону Теда Лассо, для шанувальників з’явилась можливість провести ніч в лондонському пабі, який постійно з’являвся в серіалі.

Паб можна буде забронювати з 21 березня 2023 за 11 фунтів за ніч. Доступні лише три ночі – 23, 24 та 25 жовтня 2023 року. Проживати одночасно може до чотирьох гостей. Бронювати потрібно на сторінці Airbnb.

“Тед Лассо” – американський комедійний спортивний телесеріал. За сюжетом колишній тренер з американського футболу зі США очолює англійський футбольний клуб “Річмонд”. Головну роль виконує Джейсон Судейкіс. Прем’єра третього сезону телешоу запланована на 15 березня 2023 року.

Важливою локацією в серіалі є традиційний англійський паб The Crown & Anchor pub, де збираються футбольні уболівальники “Річмонда”, а також гравці та тренери клубу. В реальному житті паб відомий під назвою The Prince’s Head.

Окрім проживання, гості зможуть скуштувати популярні страви та напої з пабу, взяти участь у змаганнях з дартсу, зіграти в шахи за улюбленим столиком Теда Лассо та продемонструвати свої навички з караоке.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук